Penzion Český Krumlov Thallerův dům
 
ADRESA Penzion Thallerův dům
Masná 129
Český Krumlov 38101
Česká Republika
Pension-Cesky-Krumlov-Thalleruv-Dum@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 10 m/s
Penzion Thallerův dům ubytování Český Krumlov Aktuální počasí skoro zataženo
Penzion Český Krumlov Thallerův dům - disponuje restauracíPenzion Český Krumlov Thallerův dům -  je k dispozici připojení na internetPenzion Český Krumlov Thallerův dům - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Český Krumlov Thallerův dům - přijímá kreditní karty VISAPenzion Český Krumlov Thallerův dům - přijímá kreditní karty American ExpressPenzion Český Krumlov Thallerův dům - přijímá kreditní karty JCBPenzion Český Krumlov Thallerův dům - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalPenzion Český Krumlov Thallerův dům - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Český Krumlov Thallerův dům - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Český Krumlov Thallerův dům - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Český Krumlov Thallerův dům - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
Doporučte tyto stránky:

*** Penzion Thallerův dům / Český Krumlov

Dovolujeme si Vás pozvat do nově zrekonstruovaného penzionu Thallerův dům nacházejícího se v historickém centru města, který se vyznačuje především osobitou atmosférou.

Penzion Thallerův dům ubytování
Penzion Thallerův dům disponuje celkovou kapacitou 7 apartmánů s 28 lůžky včetně přistýlek. Většina pokojů nabízí krásný výhled na zámek. Každý pokoj je vybaven kuchyňkou, televizí + SAT, internetovým připojením a sociálním zařízením s vanou nebo sprchovým koutem.

Penzion Thallerův dům Český Krumlov restaurace
Snídaně jsou podávány od 8:00 do 10:00 v restauraci Pod Radnicí vzdalené cca 20 m od penzionu. Hostům penzionu zde nabízí slevové karty (20% pro 1-5 osob) do našich provozoven - Krčma v Šatlavské, Restaurace Maštal, Restaurace Pod Radnicí, které si v případě zájmu mohou bezplatně vyzvednout při příjezdu a využívat je během celé doby pobytu. Sleva 20% platí pro celkový účet.

Penzion Thallerův dům Český Krumlov volný čas
Pokud patříte mezi milovníky rybolovu nabízíme využítí soukromého rybníku, který se nachází 10 km od Českého Krumlova, a tak se potěšit z vlastního úlovku. Dále můžete využít plaveckého bazénu a sportovního centra, které se nacházejí 200 m od penzionu.

Ceny - Snídaně a parkování je zahrnuto v ceně. Dětská postýlka 100 Kč, psi - kočky 100 Kč / noc. Děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma včetně snídaně. Pozn. Daty v hlavní sezóně se rozumí 30.12. 2010 - 2.1. 2011 a 30.12. 2011 - 1.1. 2012.